Pár slov ke zdravotnímu stavu paní Mistrové

paní MistrováPaní Mistrové praskla výduť na jedné z důležitých mozkových cév tzv. aneurysma. Došlo k rozsáhlému krvácení do mozku v jehož důsledkem padla do bezvědomí. Po převozu do nemocnice v Boskovicích a následném CT vyšetření byl konstatován nezvratný stav s nemožností dalšího lékařského zásahu. Společně s její rodinou jsem ji ještě té noci navštívil a udělil jsem ji svátost nemocných. Začali jsme se modlit o zázrak k Janu Pavlu II. Druhý den se Paní Mistrová probrala z bezvědomí a proto lékaři znovu konzultovali její stav. Rozhodli se pro převoz na neurochirurgickou kliniku do Brna a následně ji operoval špičkový tým lékařů. Po složité šestihodinové operaci, která se konala z pondělí na úterý (o svátku patrona olešnické farnosti svatého Vavřince) se podařilo odsát krevní sraženinu a uzavřít cévu.

paní Mistrová během brigádDeset dní byla v umělém spánku a na základě dobrých výsledků vyšetření ji  začali probouzet. Po probuzení začíná reagovat na oslovení, jednoduché otázky, začíná kývat hlavou a poznávat nejbližší rodinu. Její stav se den ze  dne lepší. Postupně začíná spontánně dýchat a tak mohla být odpojena od dýchacího přístroje. Začíná i jíst a lépe reaguje, poznává lidi, usmívá se a těší se zpět do Olešnice. I přesto, že stav zůstává nadále vážný, vše nasvědčuje uzdravení.

I sálová setra přítomná celé operaci, která je ateistka, přiznává, že to muselo být vymodlené. Děkuji všem za  modlitby a podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *